Захворіло у світі
41,705,699
Померло у світі
1,137,333
Вилікувалось у світі
28,349,541
Захворіло в Україні
330,396
Померло в Україні
6,164
Вилікувалось в Україні
137,578
В Австралію прийшла нова хвиля коронавірусу, значно сильніша за першу

В Австралію прийшла нова хвиля коронавірусу, значно сильніша за першу

Друга хвиля в Австралії показала загрозу посилення COVID-19 в холодну пору року

В Австралію прийшла нова хвиля коронавірусу, значно сильніша за першу
фото pixabay.com

Друга хвиля коронавірусу в Австралії виявилася сильнішою, ніж перша: в південному штаті Вікторія влада в четвер відзвітувала про 723 нових випадки зараження – це новий рекорд добового приросту, включаючи період першої хвилі, яка почалася в березні, пише Forbes з посиланням на Bloomberg.

В Австралії зараз зима, і зростання кількості хворих в країні показує «тривожну тенденцію», що наступні хвилі COVID-19 можуть бути сильнішими за попередні, особливо коли умови сприятливі для зараження – зокрема, холоди, коли люди ховаються від негоди в закритих просторах.

Приклад Австралії може показати, як буде розвиватися пандемія восени і взимку в Європі і США. Тому епідеміологи уважно стежать за ситуацією в країні, зазначив Bloomberg.

У Мельбурні, другому найбільшому місті Австралії і столиці штату Вікторія, влада повернула обмежувальні заходи. Це сталося більше трьох тижнів тому, карантин планувався на шість тижнів, але тепер може бути продовжений.

Незважаючи на карантин і збільшені обсяги тестування, добовий приріст кількості хворих прискорився до кількох сотень майже за місяць. На Вікторію припадає понад 60% всіх випадків в Австралії – більше, ніж в густонаселеному Сіднеї, де ще кілька тижнів тому була максимальна кількість заражених.

Хоча фахівці ще сперечаються щодо того, як температура повітря впливає на коронавірус, багато хто вважає, що інфекція буде розвиватися, як сезонний грип, який зазвичай активується до зими і спадає з приходом весни.

Тому фахівці закликають країни Північної півкулі вживати більше зусиль щодо перешкоджання поширенню вірусу, щоб впоратися до настання холодів, зазначає Bloomberg.

Нагадаємо, вчені назвали хвороби, які збільшують у 12 разів ризик померти від коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті