Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Хакери з КНР намагались викрасти дані американського розробника вакцини проти COVID-19

Хакери з КНР намагались викрасти дані американського розробника вакцини проти COVID-19

Зловмисники, які діють за підтримки китайського уряду, були націлені на компанію Moderna

Хакери з КНР намагались викрасти дані американського розробника вакцини проти COVID-19
фото www.flickr.com/photos/187595783@N06/49911929046

На початку цього року китайські хакери, пов'язані з урядом КНР, націлилися на біотехнологічну компанію Moderna Inc, провідного американського розробника досліджень в області вакцин проти коронавірусу, намагаючись вкрасти цінні дані. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву офіційного представника служби безпеки США, що відстежує діяльність китайських хакерів.

Минулого тижня Міністерство юстиції США оприлюднило обвинувальний висновок стосовно двох громадян Китаю, яких обвинувачують в шпигунстві, в тому числі пов'язаному з медичними дослідженнями по боротьбі з пандемією COVID-19. В обвинувальному висновку говориться, що китайські хакери «провели розвідку» проти комп'ютерної мережі біотехнологічної фірми з Массачусетса, яка, як відомо, працює над вакциною проти COVID-19 у січні.

Moderna, яка базується в Массачусетсі і оголосила про свого кандидата на вакцину COVID-19 в січні, підтвердила агентству, що компанія підтримувала зв'язок з ФБР і була поінформована про  «інформаційну розвідку», яку здійснювала хакерська групою, про яку йдеться в обвинувальному акті.

«Moderna залишається дуже пильною до потенційних загроз в галузі кібербезпеки, підтримуючи внутрішні мережі, зовнішні служби підтримки і хороші робочі відносини з владою, щоб постійно оцінювати загрози і захищати нашу цінну інформацію», – сказав представник фірми Рей Джордан.

Нагадаємо: цього місяця Moderna запустила фінальну, третю стадію клінічних випробувань розробленої нею вакцини від COVID-19 mRNA-1273

У компанії також спрогнозували майбутністю вартість курсу вакцини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті