Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Цукерберг назвав протистояння Facebook і TikTok «боротьбою за ідеали демократії»

Цукерберг назвав протистояння Facebook і TikTok «боротьбою за ідеали демократії»

Він вважає, що Facebook стримує домінування Китаю у світі

Цукерберг назвав протистояння Facebook і TikTok «боротьбою за ідеали демократії»
фото Shutterstock

Глава Facebook Марк Цукерберг вважає, що Китай намагається пропагувати в світі власну версію Інтернету, орієнтовану на зовсім інші ідеї, що в корені відрізняються від демократичних західних країн. Сервіс TikTok він розглядає як інструмент такої пропаганди.

«Ми віримо в такі цінності, як демократія, конкуренція, інклюзивність і свобода слова, на яких була побудована американська економіка. Багато технологічних компаній поділяють ці цінності, але немає ніякої гарантії, що наші цінності в результаті переможуть. Наприклад, Китай будує свою власну версію інтернету, орієнтовану на зовсім інші ідеї, і експортує своє бачення в інші країни», – зазначив Цукерберг.

Таку заяву глава Facebook зробив в ході слухання в антимонопольному комітеті США, в яких брали участь гендиректори Google, Apple, Amazon і Facebook.

Цукерберг навів конкуренцію з TikTok в якості демонстрації того, чому американським технологічним компаніям необхідно зберігати свободу, щоб протистояти зростанню Китаю.

Гендиректор TikTok Кевін Майєр відповів на коментар глави Facebook у своєму блозі, заявивши, що він має намір зосередитися на «чесній і відкритій конкуренції», а не на боротьбі з «уїдливими нападками нашого конкурента, а саме Facebook, які видаються за патріотизм».

Нагадаємо, перед цим гендиректор TikTok заступився за свою компанію на тлі новин про її можливе блокування в США.

Як повідомлялося, акції Amazon, Apple, Google і Facebook наступного дня після «допиту» їх керівників виросли на $250 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті