Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
«Укроборонпром» презентував проєкт першого оборонного холдингу

«Укроборонпром» презентував проєкт першого оборонного холдингу

В одну групу компаній будуть об'єднані як виробництва, так і конструкторські бюро

«Укроборонпром» презентував проєкт першого оборонного холдингу
Фото: фейсбук Мустафи Наєма

Державний концерн «Укроборонпром» презентував проєкт першого галузевого холдингу на базі науково-виробничого комплексу (НВК) «Іскра». Про це повідомив заступник директора ДК «Укроборонпром» Мустафа Найєм на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, холдинг буде першою секторальною бізнес-одиницею, яку планується створити як модель корпоратизації державних підприємств оборонпрому.

У рамках холдингу в єдину групу компаній будуть об'єднані як виробництва, так і конструкторські бюро.

«Перший галузевий холдинг планується створити на базі НВК Іскра шляхом об'єднання 9 підприємств-учасників «Укроборонпром», які створять повністю автономний і замкнутий цикл виробництва всієї лінійки радіолокаційних станцій, що знаходяться на озброєнні Збройних сил України та іноземних держав.

Група компаній буде мати власний корпоративний центр і буде забезпечувати повний спектр послуг: розробку, виготовлення, модернізацію та ремонт виробів, тобто, пожиттєвий супровід і обслуговування продукції», – повідомив Найєм.

При створенні передбачена релокацію промислових потужностей підприємств, розташованих в інших областях України, а також очищення активів підприємств від надлишкового майна.

Зареєстрований у Верховній Раді законопроєкт №3822 повинен спростити фінансові операції з майном цих підприємств, що дозволить швидко здійснити процес об'єднання, підкреслив представник «Укроборонпрому».

За його словами, в разі прийняття законопроєкту №3822 планується створити й повноцінно запустити роботу корпорації радарних систем протягом 2,5-3 років.

НВК «Іскра» – провідний розробник і виробник наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу України.

Раніше Mind писав про те, яких реформ потребує «Укроборонпром».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті