Google презентувала свої перші 5G-смартфони

Google презентувала свої перші 5G-смартфони

Ціна на Pixel 4a (5G) і Pixel 5 стартуватиме від $499

Google презентувала свої перші 5G-смартфони
фото www.flickr.com/photos/scobleizer/4249731778

Американський інтернет-гігант Google представив свої перші 5G-смартфони – Pixel 4a (5G) і Pixel 5. Як повідомляє Reuters, вони будуть доступні восени цього року за стартовою ціною $499.

Компанія також знизила стартову ціну для своєї лінійки смартфонів з версією 4a не 5G до $349, прагнучи розширити свою привабливість серед економних клієнтів. Як і Apple Inc, яка випустила менший iPhone за ціною $ 399 в квітні, бюджетний смартфон Google націлений на користувачів, які постраждали від економічного спаду, викликаного коронавірусом.

Дешевші пристрої Google особливо добре продаються, але вони далеко не є основним джерелом прибутку. Через обмежений маркетинг і жорстку конкуренцію більш дорогі пристрої отримали невелику популярність в порівнянні з лідерами галузі, такими як Samsung Electronics Co і Apple.

Google говорить, що його 5G-моделі будуть доступні в США, Канаді, Великобританії, Ірландії, Франції, Німеччині, Японії, Тайвані та Австралії.

Нагадаємо: Google вирішив інвестувати $450 млн в американську компанію ADT, яка пропонує рішення в галузі електронних систем безпеки, таких як охоронні системи для «розумних будинків».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло