НБУ застосував санкції до шести банків за порушення фінмоніторингу

НБУ застосував санкції до шести банків за порушення фінмоніторингу

Також сплатити штраф має одна небанківська фінансова установа

НБУ застосував санкції до шести банків за порушення фінмоніторингу
Фото: bank.gov.ua

Національний банк України в липні 2020 року ввів штрафні санкції проти шести банків й однієї небанківської фінансової установи за порушення законодавства у сфері протидії (легалізації) відмивання грошей, отриманих незаконним шляхом. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Штраф у 300 000 грн накладено на «Скай Банк» за неналежне виконання зобов'язань по вивченню клієнтів.

Банк «Аркада» отримав письмове попередження за неналежні управління ризиками. Обійшлося без грошового штрафу.

«Банк Інвестицій та Заощаджень» оштрафований на 5 млн грн за комплекс порушень, у тому числі за неналежну роботу внутрішньої системи протидії легалізації кримінальних доходів і переказ готівки у 2017-2018 роках за підозрілими угодами.

«Укрбудінвестбанк» і «Глобус» оштрафовані кожен на $200 000 за відсутність належного аналізу фінансових операцій клієнтів.

«Акордбанк» оштрафований на 300 000 грн, за неналежний контроль клієнтських операцій. Також банку направлено письмове попередження про порушення вимог санкційного законодавства.

Також на 51 000 грн оштрафована фінансова компанія «Вей оф Пей» за несвоєчасну подачу документів в НБУ і порушення вимог законодавства у сфері відмивання грошей.

Як уже повідомлялося раніше, «Універсал банк» Тігіпка не буде платити 14,4 млн штрафу НБУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло