Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
В Україні з'явилася інтерактивна карта безпеки на дорогах

В Україні з'явилася інтерактивна карта безпеки на дорогах

Мапа створена для того, щоб кожен міг слідкувати за покращенням безпеки дорожнього руху у своєму регіоні

В Україні з'явилася інтерактивна карта безпеки на дорогах
Фото: pixabay.com

На сервісі відкритих даних транспортної галузі з’явився новий розділ (https://bi.e-transport.gov.ua/road-safety), який містить актуальнУ інформацію щодо покращення безпеки дорожнього руху у різних областях України. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає пресслужба відомства.

Зокрема, у новому розділі з'являтиметься інформація про будівництво сучасних та безпечних пішохідних переходів і кільцевих розв’язок, встановлення автономного освітлення для покращення видимості у вечірні проміжки часу, облаштування острівців безпеки, світлофорів тощо.

«Безпечні та якісні дороги в Україні – наш пріоритет. У цьому році ми відновлюємо рекордну кількість кілометрів автошляхів, тому повинні, перш за все, дбати про безпеку людей на дорогах.

Щоб кожен міг слідкувати за покращенням безпеки дорожнього руху у своєму регіоні, ми запустили окремий розділ на сервісі відкритих даних транспортної галузі. І будемо надалі працювати над максимальною прозорістю і відкриттям даних в галузі», – заявив Криклій.

Зокрема, у новому розділі «Покращення безпеки дорожнього руху» на транспортному порталі міститься інтерактивна мапа України з позначенням всіх об’єктів інфраструктури, які запроваджені для підвищення безпеки дорожнього руху. Також є дані про виконавців та статус цих об’єктів.

Як повідомлялося раніше, мостові переходи через Дніпро у Запоріжжі будуватимуть цілодобово.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті