Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
МОЗ назвало терміни нової хвилі коронавірусу

МОЗ назвало терміни нової хвилі коронавірусу

Друга хвиля вже починається в Європі, а в Україні вона очікується в жовтні й триватиме близько пів року

Цей матеріал також доступний російською
МОЗ назвало терміни нової хвилі коронавірусу
Фото: pixabay.com

Друга хвиля коронавірусу в Україні очікується в середині осені, заявив у вівторок, 4 серпня, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Ми бачимо, що тенденції поширення коронавірусної хвороби у світі не позитивні, і сьогодні у Європі починається друга хвиля. Починається зростання випадків коронавірусної хвороби в Німеччині, Швейцарії, значно зростає кількість випадків у Іспанії. Тому ми повинні бути готові до збільшення кількості випадків. І ми прогнозуємо, що в Україні може бути збільшення кількості випадків коронавірусної хвороби саме під час епідсезону грипу та ГРВІ, з жовтня по квітень», – повідомив Ляшко.

У зв'язку з цим регіонам доручать підготувати ліжковий фонд до можливого збільшення хворих на грип і коронавірус.

«Ми повинні підвести кисень до ліжок у відведеному постільному фонді, ми повинні забезпечити вірусними препаратами, засобами індивідуального захисту. Ми повинні підготуватися, поки у нас є час», – каже санлікар.

За його словами, зараз система охорони здоров'я справляється з навантаженням. «Але ми прогнозуємо збільшення кількості випадків COVID-19», – додав заступник міністра.

Крім того, Ляшко закликав українців вакцинуватися від грипу, щоб уникнути коінфекції й одночасного занедужання на грип та коронавірусну хворобу. ВООЗ уже визначила штами грипу на прийдешній сезон, додав він.

Відзначимо, про початок другої хвилі коронавірусу вже заявили в Німеччині.

Як повідомлялося раніше, Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що, можливо, чарівних ліків від коронавірусу може й не з’явитись, навіть попри те, що вчені й фармгіганти по всьому світу прагнуть знайти безпечну і ефективну вакцину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті