Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Лікарні в Бейруті не можуть впоратися з потоком постраждалих від вибуху

Лікарні в Бейруті не можуть впоратися з потоком постраждалих від вибуху

Велика кількість людей лишаються заблокованими в своїх приміщеннях

Лікарні в Бейруті не можуть впоратися з потоком постраждалих від вибуху
фото DR

Лікарні в ліванській столиці Бейруті не встигають надавати допомогу всім людям, які постраждали від потужного вибуху, передає Інтерфакс з посиланням на Sky News.

Зокрема, в лікарні Hotel Dieu повідомили, що до них на лікування надійшли 500 поранених. Більше пацієнтів лікарня поки що прийняти не може. Sky News зазначає, що в деяких випадках переповненими виявляються відділення інтенсивної терапії лікарень.

При цьому медики попереджають, що багато людей ще не отримали взагалі ніякої медичної допомоги, тому що через обвал конструкцій виявилися заблокованими в своїх квартирах.

Reuters повідомляє, за оновленими даними, про щонайменше 50 загиблих, однак їх кількість може зростати.

Раніше у вівторок в порту Бейрута сталася серія вибухів, один з яких був особливо потужним. Надійшли дані про 2750 постраждалих. Одним з потерпілих виявився консул дипломатичної місії Казахстану в Лівані.

Спочатку повідомлялося, що трагічна подія сталася через пожежу на складі піротехніки. Потім міністр охорони здоров'я Лівану Хамад Хасан повідомив, що в порту Бейрута вибухнуло судно, завантажене піротехнікою.

За даними Reuters, вибух стався в портовому районі міста. Міністр внутрішніх справ Лівану зазначив, що початкова інформація вказувала на те, що на складі, де стався вибух, здетонував вибухонебезпечний матеріал, вилучений багато років тому. Директор митної служби країни сказав, що вибухнули тонни нітрату.

ОНОВЛЕНО: За останніми даними, вибухнули 2500 тонн аміачної селітри, яка зберігалася на складі в порту останні 10 років – всього за кілька сотень метрів від житлових районів.

Інформація доповнюється.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті