Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
«Нафтогаз» підвищив ціни на газ для населення

«Нафтогаз» підвищив ціни на газ для населення

Ціна на газ для населення в серпні зросте на 9%

«Нафтогаз» підвищив ціни на газ для населення
Фото: pixabay.com

Серпнева ціна на природний газ для побутових клієнтів НАК «Нафтогаз України» складає 3,24 грн за один кубометр з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки). Про це повідомляє пресслужба газопостачальних компаній «Нафтогаз».

У порівнянні з липнем ціна виросла на 9% або на 0,27 грн за кубічний метр.

«Ціна газу зросла на 0,27 грн / куб через те, що ринок входить в сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду», – пояснили в компанії.

З 1 серпня після завершення дії режиму спеціальних зобов'язань (ПСО) компанія буде публікувати ціни в рамках тарифу «Місячний» на початку кожного місяця споживання.

«Місячний» – перший тариф, який компанія пропонує своїм побутовим клієнтам. Зараз всі наявні побутові клієнти автоматично переведені на цей тариф. Він передбачає пост-оплату за спожитий газ. Споживачі зможуть заощадити 1% від загального рахунку, якщо оплатять його до 15 числа наступного місяця.

Нафтогаз обіцяє незабаром запропонувати своїм клієнтам нові тарифні плани й пропозиції.

НАК Нафтогаз України опублікував нові умови продажу газу для населення після завершення 1 серпня дії спеціальних зобов'язань (ПСО).

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 22 липня, прийняв розпорядження затвердити газопостачальні компанії «Нафтогаз України» постачальником «останньої надії» на газовому ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті