Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Китайський експорт виріс на понад 7% у липні всупереч прогнозам

Китайський експорт виріс на понад 7% у липні всупереч прогнозам

Експерти очікували падіння експорту КНР на 0,2% у вказаний період

Китайський експорт виріс на понад 7% у липні всупереч прогнозам
фото pixabay.com

За даними Головного митного управління країни в п'ятницю, експорт Китаю в доларовому вираженні виріс на 7,2%, а імпорт впав на 1,4% в порівнянні з минулим роком.

Як повідомляє CNBC, експерти прогнозували, що експорт КНР в доларовому вираженні впаде на 0,2% в порівнянні з минулим роком, в той час як імпорт зросте на 1% в порівнянні з минулим роком.

У червні експорт Китаю в доларах виріс на 0,5% в порівнянні з минулим роком, а імпорт за той же період виріс на 2,7%.

У липні позитивне сальдо торгового балансу Китаю склало $62,33 млрд, що перевершило очікування економістів в $42 млрд. Позитивне сальдо торгового балансу Китаю в червні склало $46,42 млрд.

«Останнім часом стійкість експорту багато в чому пояснюється поставками масок, медичних товарів та обладнання для роботи на дому», – пояснив Мартін Расмуссен, економіст по Китаю Capital Economics.

Він сказав, що відновлення Китаю, засноване на стимулах, продовжиться в найближчі місяці – і це підтримає відновлення імпорту.

Торгова напруженість, яка зберігається між США та Китаєм, несе в собі ризик погіршення ситуації.

Повідомляється, що високопоставлені офіційні особи обох країн планують на наступному тижні провести огляд виконання своєї «першої фази» торгової угоди.

ВВП Китаю виріс на 3,2% у ІІ кварталі цього року у порівняні з минулим роком, перевершивши очікування аналітиків та відновившись після скорочення в І кварталі. Економісти очікували, що економіка за цей період зросте на 2,5%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті