Представництво президента в АР Крим опублікувало перелік підстав для перетину адмінкордону

Представництво президента в АР Крим опублікувало перелік підстав для перетину адмінкордону

Представництво сприятиме громадянам в отриманні такого рішення і готове розглядати окремі звернення

Представництво президента в АР Крим опублікувало перелік підстав для перетину адмінкордону
фото: dw.com

Представництво президента в АР Крим навело перелік гуманітарних підстав, які дозволять перетнути тимчасово закриті пункти пропуску на адмінкордоні з окупованим Кримським півостровом. Відповідне повідомлення з’явилося на сторінці представництва у фейсбуці. 

Так, до переліку таких підстав входить:

  • подача абітурієнтом (із одним з батьків/опікунів) документів для вступу до навчального закладу;
  • у випадках відсутності реєстрації місця проживання, проте наявності інших підтверджень проживання в Криму/на підконтрольній Уряду території;
  • необхідності дотримання принципу єдності сім’ї;
  • у випадках тяжкої хвороби особи та необхідності поповнення запасів ліків та/чи отримання медичної допомоги;
  • у випадках смерті або тяжкої хвороби близьких родичів;
  • в інших випадках, коли є підстава вважати, що ситуація вимагає невідкладного перетину особою адміністративної межі в будь-якому напрямку (зокрема й у випадках політично мотивованого переслідування з боку окупаційної влади). 

Обов’язковою умовою після перетину КПВВ з тимчасово окупованої території є встановлення додатку «Дій вдома» та самоізоляції. Достроково припинити самоізоляцію можна після отримання негативного ПЛР тесту на COVID-19. Рішення про перетин КПВВ за гуманітарними підставами приймається Державною прикордонною службою за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Представництво президента АР Крим, як наголошується, сприятиме громадянам в отриманні такого рішення і готове розглядати окремі звернення.

Раніше повідомлялося, що Україна закриває контрольні пункти в’їзду до Криму з 9 по 30 серпня. Це обумовлено дорученням президента Кабміну переглянути режим роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію Криму і міста Севастополя. Рішення спрямовано на запобігання поширенню на території України COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло