Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
На одному з заводів Білорусі робітники оголосили страйк через «нечесні вибори»

На одному з заводів Білорусі робітники оголосили страйк через «нечесні вибори»

За даними ЗМІ, працівники висувають політичні вимоги, а до підприємства прибули автозаки

На одному з заводів Білорусі робітники оголосили страйк через «нечесні вибори»
фото Telergram-канал NEXTA Live

Частина працівників Білоруського металургійного заводу (БМЗ) в місті Жлобин (Гомельська область) припинили роботу, повідомляє портал Tut.by з посиланням на свої джерела на підприємстві.

Перед цим на дошці оголошень БМЗ зʼявилося попередження про готовність колективу почати страйк, якщо вибори президента Білорусі будуть проведені нечесно.

За даними Tut.by, протестувальники зібралися в сортопрокатному цеху №2 (СПЦ-2). Про проведення там зборів повідомляє і видання Charter97. Видання Onliner.by з посиланням на співробітників БМЗ повідомило, що у присутніх політичні вимоги і «ситуація розростається». У профкомі БМЗ виданню повідомили, що про страйк не йдеться, але «певні люди влаштовують провокації».

 «Сьогодні на кілька годин була зупинена ділянка обробки. Тут же з'їхалося начальство в особі генерального директора Дмитра Корчика, заступника гендиректора з ідеологічної роботи Кулаковського, голови заводської профспілки Коледи. Знаю, що робочі о 14:00 збираються висувати керівництву якісь вимоги, які, не знаю. Об 11:30 почали працювати. Генеральний поїхав на бесіду в райвиконком», – пояснив РБК інженерно-технічний працівник заводу.

За даними Tut.by, до БМЗ вже під'їхали автобус з бійцями ОМОН і автозаки.

«Мої друзі працюють на заводі. Тільки що спілкувався з ними по телефону. Пишуть, що до заводу під'їжджають автозаки з Гомеля», – розповів РБК житель міста Жлобин.

Більше про вибори в Білорусі в матеріалі Mind «Останній диктатор Європи»: 9 особливостей переобрання Лукашенка».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті