Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Трамп закликав американців не політизувати COVID-19 і одразу обвинуватив Китай

Трамп закликав американців не політизувати COVID-19 і одразу обвинуватив Китай

«Вірус прийшов з Китаю. Це провина Китаю», наголосив президент США

Трамп закликав американців не політизувати COVID-19 і одразу обвинуватив Китай
Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/gageskidmore/32184981104

Президент Дональд Трамп закликав американців припинити політизацію коронавіруса, а кілька хвилин по тому поклав відповідальність за спалах в Сполучених Штатах на Китай.

«Ми повинні припинити політизувати вірус, але замість цього повинні бути єдині в нашому засудженні того, як цей вірус потрапив в Америку, як цей вірус потрапив в світ», –  цитує Трампа CNBC.

Кілька хвилин по тому Трамп звинуватив Китай.

«Вірус прийшов з Китаю. Це провина Китаю», – сказав він.

Використовуючи расовий термін, Трамп також заявив, що майже половина всіх смертей в США від «китайського вірусу» відбувається в будинках для літніх людей та установах тривалого догляду.

За даними Worldometers, з початку пандемії на COVID-19 у США загалом захворіли майже 5,3 млн людей, з них понад 166 000 – померли, 2,7 млн пацієнтів одужали.

Як відомо, Трамп неодноразово звинувачував Китай в тому, що він є причиною пандемії. Окрім того, Трамп припинив фінансування Всесвітньої організації охорони здоров'я, звинувативши агентство у тому, що воно «орієнтоване на Китай».

Однак експерти в галузі охорони здоров'я кажуть, що нездатність адміністрації Трампа діяти швидко для стримування вірусу, відсутність скоординованої відповіді між федеральним урядом і штатами і ранні помилки при тестуванні є одними з головних причин, за якими в США так багато випадків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті