Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
ФДМ готовий розпочати процес приватизації перших об'єктів ДП «Укрспирт»

ФДМ готовий розпочати процес приватизації перших об'єктів ДП «Укрспирт»

Відомству вже передано 12 пропозицій щодо приватизації

ФДМ готовий розпочати процес приватизації перших об'єктів ДП «Укрспирт»
фото: epravda.com.ua

Голова Фонду державного майна (ФДМ) Дмитро Сенниченко заявив про готовність фонду розпочати процес приватизації об'єктів ДП «Укрспирт», відомству вже передано 12 пропозицій щодо приватизації. Про це повідомляється на сайті компанії. 

Згідно з повідомленням, приватизація об'єктів спиртової галузі на першому етапі передбачає виставлення на прозорі аукціони об'єктів ДП «Укрспирт». Загальна кількість готових до приватизаційного процесу об'єктів – 41.

Голова ФДМ також акцентував увагу на тому, що ключовою умовою успішної приватизації активів спиртової галузі є якнайшвидше затвердження урядом Програми реформування і розвитку спиртової галузі, де будуть передбачені процедура й умови проведення продажу.

«Потенційні інвестори галузі виробництва спирту – це не лише виробники харчових спиртів, а й фармацевтичні компанії, виробники автомобільного пального й агрокомпанії, зацікавлені в переробці власної продукції», – сказав Сенниченко.

За його словами, донедавна Україна разом із Білоруссю були єдиними у світі країнами з державною монополією на виробництво спирту.

«Це призвело до того, що за останнє десятиліття виробництво легального харчового спирту в Україні скоротилося вчетверо, а частка його тіньового обігу зросла з 10% від загального споживання в 2007 році до 55% у 2019 році», – зазначив голова ФДМ.

Нагадаємо: з 1 липня в Україні припиняється держмонополія на виробництво спирту. Віднині виробляти спирт можуть усі, хто має відповідну ліцензію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті