Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Уряд денонсував угоду про співпрацю в галузі культури між країнами СНД

Уряд денонсував угоду про співпрацю в галузі культури між країнами СНД

Угода була укладена ще у 1992 році

Уряд денонсував угоду про співпрацю в галузі культури між країнами СНД
Фото: УНИАН

Кабінет міністрів ухвалив постанову про денонсацію Угоди про співробітництво в галузі культури, вчиненої 15 травня 1992 р. у м. Ташкенті. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 12 серпня.

«Проєкт Постанови «Про денонсацію Угоди про співробітництво в галузі культури» розроблено у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України, фактичне співробітництво з Росією припинене, а співпраця з іншими державами – учасницями СНД відбувається у двосторонньому форматі на основі укладених нових та/або діючих двосторонніх договорів», – йдеться в пояснювальній записці.

Як повідомляється, документ розроблено на виконання Указу Президента України від 19 травня 2018 року №139 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав».

Міністерство культури та інформаційної політики України в межах компетенції проаналізувало чинні міжнародні договори в рамках СНД щодо їх відповідності національним інтересам та вважає недоцільною подальшу участь України в Угоді про співробітництво в галузі культури, вчиненої 15 травня 1992 р. у м. Ташкенті.

22 серпня ц.р. уряд ухвалив рішення про вихід України з Угод про гуманітарне співробітництво та про Раду з гуманітарного співробітництва держав-учасниць СНД.

Раніше повідомлялося, куди інвестувати: як розвивати громади і до чого тут культура.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті