Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Кабмін змінив умови самоізоляції для тих, хто в’їжджає з Криму

Кабмін змінив умови самоізоляції для тих, хто в’їжджає з Криму

Зокрема, умови змінені для абітурієнтів

Кабмін змінив умови самоізоляції для тих, хто в’їжджає з Криму
фото dpsu.gov.ua

На засіданні уряду 12 серпня ухвалили зміни до розпорядження «Про Про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Як повідомляє прес-служба Кабміну, відповідно до внесених змін, абітурієнти та особи, які зараховані на навчання до закладів освіти та які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя мають право на в’їзд або виїзд самостійно або у супроводі законного представника без обов’язкової самоізоляції, з метою:

– вступу (подання документів тощо) до закладів освіти на підконтрольній території України;

– початку навчання (вирішення питань, пов’язаних із початком навчання) у закладах освіти на підконтрольній території України.

Також були внесені зміни стосовно самоізоляції осіб, які перетинають контрольні пункти виїзду з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя. Так, припиняється самоізоляція в разі одержання негативного ПЛР-тесту на COVID-19, який проведено після виїзду з тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя.

Раніше повідомлялося, що Україна закриває контрольні пункти в’їзду до Криму з 9 по 30 серпня. Це обумовлено дорученням президента Кабміну переглянути режим роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію Криму і міста Севастополя. Рішення спрямовано на запобігання поширенню на території України COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті