Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Більшість українців на виборах Президента підтримали б Зеленського – соцопитування

Більшість українців на виборах Президента підтримали б Зеленського – соцопитування

За Володимира Зеленського проголосували б 25,6% українців

Більшість українців на виборах Президента підтримали б Зеленського – соцопитування
Володимир Зеленський
фото: president.gov.ua

Більшість українців проголосували б за чинного главу держави Володимира Зеленського на виборах Президента, якби голосування відбулося найближчої неділі. Про це свідчать результати спільного соціологічного дослідження Центру «Социс» і Центру Разумкова.

Якби вибори Президента відбувалися наступної неділі, 25,6% українців проголосували б за Володимира Зеленського. Петра Порошенка підтримали б 13,7% респондентів, Юрія Бойка – 12%, Юлію Тимошенко – 6,8%. При цьому 23,4% опитаних не брали б участі у голосуванні або не визначилися.

Якби другий тур президентських виборів проводився зараз і до нього б потрапили так само Володимир Зеленський і Петро Порошенко, то за Зеленського віддали би свої голоси 44,3% опитаних, а за Порошенка – 20,4%. При цьому 25% українців не брали б участі в голосуванні, а 10,3% відмовилися відповідати.

Дослідження «Соціально-політична ситуація в Україні» проводилося Центром  «Социс» та Центром Разумкова 21-28 липня 2020 року методом стандартизованого інтерв'ю «face-to-face» за місцем постійного проживання респондентів. Результати репрезентують доросле населення України загалом без урахування непідконтрольних територій АР Крим, частини Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано 4000 респондентів у віці старше 18 років.

Нагадаємо: Україна піднялась в рейтингу демократії до рівня Бангладешу. В оновленому «Індексі демократії» Україна розташувалась на 78-у місці, отримавши найнижчі бали в категорії «діяльність влади».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті