Захворіло у світі
39,965,414
Померло у світі
1,113,307
Вилікувалось у світі
27,494,768
Захворіло в Україні
303,638
Померло в Україні
5,673
Вилікувалось в Україні
126,489
Афілійована з Фірташем компанія подала до суду на НКРЕКП – Коболєв

Афілійована з Фірташем компанія подала до суду на НКРЕКП – Коболєв

Вимагають скасувати рішення регулятора, завдяки якому українська сторона може виконувати новий контракт на транзит російського газу

Афілійована з Фірташем компанія подала до суду на НКРЕКП – Коболєв
фото: berdpo.info

Компанія ТОВ «Эгаз» подала до суду позов (№640/14265/20) проти Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Про це стало відомо з сайту Судової влади України. 

Предметом спору є визнання нечинною постанову «Про встановлення тарифів для ТОВ «Оператор ГТС України» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на регуляторний період 2020-2024 роки». 

«Афілійована з Фірташем компанія почала оскарження рішення українського регулятора, завдяки якому українська сторона може виконувати новий контракт на транзит російського газу. Той самий контракт, який гарантує більше 7 мільярдів доларів США доходів для нашої країни та побудований на європейських правилах. Зокрема на принципі «качай-або-плати», що гарантує отримання грошей незалежно від фактичних обсягів прокачки газу. Що так болить Газпрому. І на боротьбу з яким Москва вже кинула Медведчука з Тимошенко», – прокоментував подію голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв на своїй сторінці у фейсбуці. 

Нагадаємо: асоціація газового ринку наполягає на підвищенні тарифів операторів ГРМ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті