Україна відновлює міжнародне авіасполучення з ще однією країною

Україна відновлює міжнародне авіасполучення з ще однією країною

Переліт можна планувати вже з 17 серпня

Україна відновлює міжнародне авіасполучення з ще однією країною
Фото: pragueprocess.eu

Міністерством індустрії та інфраструктурного розвитку Казахстану було ухвалене рішення відновити з 17 серпня 2020 року міжнародні авіарейси з Україною. Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури.

«Республіка Казахстан готова відновити міжнародне авіасполучення з Україною вже з 17 серпня. Безпека та дотримання всіх необхідних епідеміологічних вимог залишаються для нас пріоритетом у здійсненні авіа- та інших видів перевезень. І ми теж підтверджуємо свою готовність та бажання відновити польоти між нашими країнами», – прокоментував відновлення міжнародного авіасполучення міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Міністерство індустрії та інфраструктурного розвитку Казахстану також повідомило, що для безпеки пасажирів, які прибувають із Казахстану в Україну, є обов’язковим дотримання температурного режиму та анкетування про те, де проживатиме прибуваючий, його контакти та інші дані.

Станом на зараз, в’їзд на територію Казахстану заборонений для громадян України, за винятком осіб, які мають статус резидента або є членами сім’ї громадян Республіки Казахстан.

Нагадаємо: для українців відкриті кордони 42 країн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті