У Франції проти Nestle подали позов через тонни загиблої риби

У Франції проти Nestle подали позов через тонни загиблої риби

Завдано збитків на кілька тисяч євро

У Франції проти Nestle подали позов через тонни загиблої риби
фото: facebook.com/FDAAPPMA08

Голова французької риболовецької федерації подав скаргу на компанію Nestlé, після того, як тисячі риб знайшли мертвими в річці Ена на північному сході Франції. Про це повідомляє BBC.

Президент Федерації риболовлі Арденни Мішель Адам повідомив, що скаргу проти Nestlé France подав за забруднення та порушення екологічного кодексу. Кілька тонн риби загинули через зниження рівня кисню у воді, повідомила місцева префектура. Проводяться дослідження для визначення походження забруднення.

За його словами, завдано збитків на кілька тисяч євро.

«Ми вже видобули три тонни мертвої риби. Але ще залишилось декілька. Постраждало близько 14 видів, включаючи види під охороною», – сказав Адам.

Завод Nestlé в місті Шальранж підтвердив у своїй заяві те, що в його очисних спорудах у неділю ввечері відбулося «випадкове та мимовільне переповнення біологічних шламів, без присутності хімікатів».

«Як тільки ми дізналися про це в неділю о 23:00, ми негайно зупинили виробництво і припинили розлив», – заявив директор заводу.

Раніше повідомлялося, що Франція відправить допомогу у Маврикію для ліквідації наслідків розливу нафти.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло