Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Дистанційна школа: як сформувати свою атмосферу навчання
Pekлama

Дистанційна школа: як сформувати свою атмосферу навчання

Дистанційний освітній заклад для учнів 5-11 класів «Атмосферна школа» – це нова можливість для дітей отримати практичні знання за українською шкільною програмою без прямого перебування в стінах школи

Этот материал также доступен на русском
Дистанційна школа: як сформувати свою атмосферу навчання

Цифровізація суспільства, мультизадачне життя у пришвидшеному темпі, мінливі та динамічні процеси – це чинники, які описують нинішній світ і можуть бути вирішальними в ухваленні всіх життєвих рішень, у тому числі в питаннях освіти.

Попри спірність у багатьох технічних моментах, дистанційна освіта, запроваджена цієї весни, показала багатьом батькам деякі переваги дистанційної форми навчання:

  • свобода отримувати знання незалежно від місця і розкладу (часу);
  • економія часу на дорогу до школи;
  • можливість повторного перегляду матеріалів (не треба перепитувати, а відеоурок із поясненням можна просто поставити на паузу);
  • безпека (захист здоров’я від захворювань, відсутність випадків булінгу тощо).


Окрім переваг, деякі батьки зауважили про відсутність живого спілкування та лабораторного інструментарію під рукою для вивчення природничих дисциплін.

Дистанційна школа: як сформувати свою атмосферу навчання

В «Атмосферної школи» є рішення цих питань, адже це єдина серед дистанційних шкіл, яка працює за вимогами очної школи, а всі лабораторні роботи проводять практики-ентузіасти із науковими ступенями. Зокрема, одним з викладачів школи є Гліб Репіч – кандидат хімічних наук, який брав участь у наукових програмах у Швеції, Польщі та Німеччині, а також працював декілька років на телебаченні. Його наочні та детальні пояснення дозволяють учням зрозуміти, як відбуваються ті чи інші хімічні процеси, без ризику для здоров’я та необхідності робити це самим.

«Слово «освіта» в першу чергу має ототожнюватись із словом «якість». Одна із сьогоднішніх проблем освіти полягає в тому, що більшість дистанційних шкіл просто проштовхують учня далі заради атестата. Звичайно, про отримання якісних, необхідних і практичних знань у такому випадку не може йти мови. Наша школа дає повноцінні наочні пояснення з можливістю потім застосовувати деякі знання на практиці: у житті та побуті», – каже Гліб.

Школа розрахована на учнів 5-11 класів, які мають доступ до 25 000 авторських навчальних матеріалів та понад 400 ліцензійних е-підручників. Також є можливість пройти окремо вибраний предмет зі шкільної програми у вигляді спецкурсу й отримати офіційний сертифікат.

«Мета «Атмосферної школи» – сформувати таке середовище, де взаємодіють батьки, діти та, власне, школа, яка мотивує та заохочує дитину до отримування знань, гарантуючи батькам постійне інформування щодо її успіхів. Школа привчає учня до самодисципліни та можливості чергувати навчання зі спортом, хобі і спілкуванням із друзями», – зазначає Тетяна Серебрянська, директор школи.

Пересвідчитись у тому, як влаштовано навчання в «Атмосферній школі», може кожен охочий за допомогою демо-доступу.

Дистанційна школа: як сформувати свою атмосферу навчання

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті