Експерт назвав терміни збереження імунітету в людей, які перехворіли на COVID-19

Експерт назвав терміни збереження імунітету в людей, які перехворіли на COVID-19

Лікарі досі багато чого не знають про новий коронавірус

Експерт назвав терміни збереження імунітету в людей, які перехворіли на COVID-19
фото pixabay.com

Американський експерт заявив, що імунітет, вироблений у людей, що перехворіли на COVID-19, може зберігатися до року.

Колишній керівник Управління з контролю якості продуктів харчування і ліків доктор Скотт Готтліб, виступаючи на каналі CBS, розповів про нові результати, отримані Центрами з контролю і профілактики захворювань, пише Голос Америки.

За його словами, можна з упевненістю говорити про тримісячний імунітет.

«Але, ймовірно, це той випадок, коли можна очікувати, що імунітет триватиме від 6 до 12 місяців, – зазначив він. – Ситуація буде значно варіюватися від випадку до випадку. У деяких людей буде менше імунітету, в інших трохи більше. Але хороша новина в тому, що вони можуть документально підтвердити, що в них буде стерильний імунітет. Вони не будуть інфікуватися повторно принаймні три місяці, а можливо, і довше після зараження».

При цьому Готтліб зазначив, що COVID-19 неспроста називають новим коронавірусом, оскільки лікарі багато чого про нього не знають.

У ситуації, коли кількість смертей від коронавірусу в США наближається до 170 000, експерти з Інституту показників і оцінок здоров'я при Вашингтонському університеті спрогнозували, що цей показник досягне 186 000 до 1 вересня, і перевищить 390 000 до 1 грудня.

Органам охорони здоров'я не вдається переконати людей носити маски та дотримуватися соціальну дистанцію для уповільнення поширення хвороби, зазначає видання.

Американські вчені повідомили, що вони знайшли частинки коронавірусу на відстані 4,8 метра від госпіталізованих пацієнтів.

На думку вчених, поширене уявлення про соціальну дистанцію як про відстань в два метри створює «помилкове відчуття безпеки» і може призвести до того, що великі групи людей зазнають впливу вірусу.

Нагадаємо, в Іспанії влада заборонила курити на вулицях через коронавірус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті