Страхові компанії ARX і ARX Life успішно завершили I півріччя 2020 року
Pekлama

Страхові компанії ARX і ARX Life успішно завершили I півріччя 2020 року

Чистий прибуток компаній ARX і ARX Life за цей період склав 231 млн грн

Этот материал также доступен на русском языке
Страхові компанії ARX і ARX Life успішно завершили I півріччя 2020 року

Страхові компанії ARX і ARX Life підбили підсумки I півріччя 2020 року. Сума зібраних страхових премій ARX склала більше ніж 1 млрд 252 млн грн, що на 12% більше в порівнянні з 2019 роком. З них премії, зібрані від фізичних осіб, становлять понад 727 млн грн, що на 8% більше, ніж у 2019 году.Сума виплат склала більш ніж 463 млн грн, з них виплати фізичним особам становлять близько 349 млн грн.

Сума зібраних страхових премій ARX Life становить 126 млн грн, що на 63% більше, ніж у 2019 році.

Лідируючим сегментами non-life страхування є:
КАСКО – 53% у портфелі компанії
ДМС (добровільне медичне страхування) – 19% у портфелі компанії
Страхування майна – понад 12% у портфелі компанії
ОСЦПВ – 8% у портфелі компанії

 • Сума премій, зібраних у сегменті КАСКО, склала більше ніж 665 млн грн, що на 7% вище, ніж у попередньому році. Сума виплат склала більше ніж 290 млн грн, з них фізичним особам – понад 201 млн грн;
 • Сума премій, зібраних у сегменті ДМС – 240 млн грн, що на 22% більше, ніж у 2019 році. Сума виплат складає більше ніж 79 млн грн;
 • Сума премій, зібраних в сегменті страхування майна, склала 158 млн грн, що на 27% більше, ніж у 2019 році. Сума виплат – понад 26 млн грн, з них фізичним особам – понад 17 млн грн;
 • Сума премій, зібраних у сегменті ОСЦПВ, перевищила 100 млн грн, що на 33% більше аналогічних показників у 2019 році. Сума виплат склала більше ніж 45 млн грн.

Чистий прибуток компаній ARX і ARX Life склав  231 млн грн.

Компанія ARX надала підтримку лікарям проти СOVID-19,придбавши захисні костюми та маски на суму 300 000 грн та передавши їх до Київської міської лікарні №9. Додатково канадський акціонер Fairfax виділив на аналогічні цілі близько 2 млн грн, захисні костюми та обладнання були розподілени між лікарнями по всій території України.

Компанія ARX Life запустила новий продукт страхування життя «Антивірус», який включає в себе ризик госпіталізації з пневмонією будь-якого типу, в тому числі і COVID-19. Крім того, в усі програми туристичного страхування ARX включений захист від ризику COVID-19.

Андрій Перетяжко, Голова правління страхової компанії ARX зазначає наступне:

«Не дивлячись на складнощі 2020 року, компанія продовжила динамічний розвиток. Ми швидко прилаштувалися до нової реальності, зберегли команду і зробили свій внесок у боротьбу з СOVID-19, надавши підтримку медикам.

З огляду на жорсткі карантинні обмеження і зниження ділової активності, нам вдалося виконати план продажів за 6 місяців. Але найважливішим для нас залишається результат від страхової діяльності (андерайтинговий результат). Комбінований результат склав 88%, що є кращим результатом в історії компанії. При цьому цільові показники за рівнем сервісу утримується на найвищому рівні, а задоволеність клієнтів процесом врегулювання збитків склала близько 93% (4.7 з 5).

Гарні результати сьогодні – запорука нашої стійкості та конкурентоспроможності на ринку в найближчі місяці і навіть роки. Це капітал, який дозволить нам поліпшити  ринкові позиції, продовжувати інвестувати в інноваційні продукти та сервіси, а також допоможе зберегти високу мотивацію нашої команди».

Інформація про компанію ARX:

 • 25 років на ринку страхування України.
 • Лідер страхування «КАСКО» 11-й рік поспіль.
 • 92% становить задоволеність клієнтів.
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited.
 • №1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2019 рік (згідно з даними Нацкомфінпослуг).
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України у 2018 році (за даними «Топ-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р. є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал – $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті