Деякі міста США не отримують фінансову допомогу на боротьбу з вірусом через політичні війни
Містам, в яких проживає менше як 500 тисяч жителів, не пощастило

Департаменту охорони здоров'я Міннеаполіса, штат Міннесота, довелося чекати кілька місяців, щоб отримати фінансову допомогу в розмірі $1,7 млн від уряду на боротьбу з COVID-19. За цей час Зоопарк Міннесоти отримав $6 000 000, а місцева колекторська фірма – $5 000 000, пише AP News.
Бюрократія стає серйозною перешкодою для своєчасних надходжень коштів у систему охорони здоров'я, зазначає видання.
Відбувається це в основному через суперечки між політиками Демократичної і Республіканської партій, які зараз намагаються використати кожне рішення з максимальною для себе вигодою на майбутніх президентських виборах.
Зокрема, в випадку Міннеаполіса – місту не вдалося перетнути позначку в 500 000 жителів, що знизило його «пріоритет» в очах уряду, який розподіляє кошти. Сталося це через рішення надавати допомогу в першу чергу найбільш населеним регіонам і містам.
Як пише видання, система муніципальної охорони здоров'я в США і без того перебуває не в кращій в формі, не кажучи вже про те, що регулярно змушена терпіти витрати. Крім того, недолік медпрацівників в муніципальному секторі з 2008 року зріс до 38 000 осіб по всій країні.
При цьому через напружену політичну боротьбу і небажання здавати позиції опоненту, американський уряд продовжує віддавати перевагу малоефективним рішенням.
Нагадаємо, експерт назвав терміни збереження імунітету в людей, які перехворіли на COVID-19.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].