Держгеонадра пропонують 50% знижки на чотири ділянки

Держгеонадра пропонують 50% знижки на чотири ділянки

На аукціон виставлять ділянки надр з покладами металічних і неметалічних корисних копалин, а також мінеральних природних столових вод

Держгеонадра пропонують 50% знижки на чотири ділянки
Фото: geo.gov.ua

Державна служба геології та надр проводить повторні аукціони на чотири ділянки, встановивши на них знижку у 50%. Про це повідомляється на сайті відомства.

Повторні аукціони на ділянки надр з покладами металічних і неметалічних корисних копалин, а також мінеральних природних столових вод відбудуться 19 серпня; стартова ціна лотів знижена удвічі, зазначають у Держгеонадрах.

Інвесторам пропонують наступні об’єкти:

- Бистрівське родовище (свердловина № 9807/26) мінеральних природних столових вод;

- ділянку Железняки з рудопроявом Железняки поліметалічного зруденіння (руди міді, нікелю, кобальту та супутні компоненти: метали платинової групи).

- Усть-Камʼянське родовище граніту та ділянку «Горщик» Омелянівського родовища граніту.

Попередні електронні аукціони за цими лотами були заплановані на 17 липня. Проте торги не відбулися через відсутність необхідної кількості учасників для їх проведення.

Як повідомлялося раніше, Фонд гарантування минулого тижня продав активи 5 банків на понад 14 млн.

Нагадаємо, Mind дослідив, які зміни відбулися у видобувних вподобаннях інвесторів та за рахунок чого держава планує збільшувати їхнє коло.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло