Захворіло у світі
43,514,678
Померло у світі
1,159,708
Вилікувалось у світі
29,204,379
Захворіло в Україні
355,601
Померло в Україні
6,590
Вилікувалось в Україні
145,336
На складах найбільшого в світі виробника поліетилену масштабна пожежа (ВІДЕО)

На складах найбільшого в світі виробника поліетилену масштабна пожежа (ВІДЕО)

Загоряння могла спровокувати розвалена вишка високовольтної лінії електропередач

На складах найбільшого в світі виробника поліетилену масштабна пожежа (ВІДЕО)

У США вирує пожежа на складах Poly-America – найбільшого в світі виробника поліетилену з міста Гранд-Прері, штат Техас. Через кілька годин пожежі полум'я вже вирвалося за територію підприємства, загорілися вагони на залізничній гілці, що підходить до заводу. Про це передає wfaa.com.

Це вже друга за літо масштабна пожежа в США. В кінці липня легкозаймисті матеріали загорілися в місті Темпе, штат Арізона.

Як повідомляє The Dalls Morning News, пожежа в місті Гранд-Прері триває вже більше восьми годин. Сигнал рятувальникам надійшов після півночі за місцевим часом. Над місцем пожежі видно заграву і стовп чорного диму. За останніми даними, загоряння могла спровокувати розвалена вишка високовольтної лінії електропередач.

В США экокатастрофа. В Техасе горят склады Poly-America. Это один из крупнейших производителей полиэтилена в мире.

Опубліковано Владом Хрущем Середа, 19 серпня 2020 р.

Райони поблизу від місця пожежі можуть залишитися без електропостачання. Також під загрозою лісовий масив. Поблизу від місця пожежі  перекрита автомагістраль 161.

Представники заводу кажуть, що на складах зберігалася поліетиленова плівка в рулонах. Запасів пластика достатньо, щоб пожежа тривала до кінця дня. Рятувати вміст складу не планується. Бригади рятувальників зосередилися на тому, щоб не дати вогню поширитися.

Людей із захворюваннями легенів просять покинути небезпечну територію до ліквідації пожежі. В повітрі підвищений вміст токсичних продуктів горіння пластику.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті