Марченко пояснив, чому знову звільнив керівника митниці

Марченко пояснив, чому знову звільнив керівника митниці

Новим т.в.о голови Державної митної служби став Андрій Павловський

Марченко пояснив, чому знову звільнив керівника митниці
фото: business.ua

Зміна т.в.о голови Державної митної служби сталася через зволікання реформування відомства, зокрема у сфері переходу відомства до роботи в форматі єдиної юрособи. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко в коментарі для «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні за моєю ініціативою уряд призначив нового тимчасового керівника митниці – Андрія Павловського, який на сьогодні є заступником глави Держмитслужби. Причина цього кадрового рішення в тому, що реформа митниці має рухатися далі, вона не обмежується лише виконанням планових показників наповнення бюджету», – сказав Марченко в коментарі агентству.

Він зазначив, що з червня митниця почала виконувати план із надходжень до держбюджету, наздоганяючи відставання на початку року. Водночас Марченко наголошує, що останнім часом Держмитслужба зволікала з виконаннями доручень Мінфіну.

«На жаль, останнім часом почастішали випадки зволікань із виконанням доручень Міністерства фінансів щодо подальшого втілення плану дій із реформування митниці. У нинішній складний період це неприпустимо», – зазначив глава Мінфіну.

«Зокрема, мало місце постійне зволікання в питанні підготовки й переходу Держмитслужби до функціонування за моделлю єдиної юридичної особи, що є ключовим напрямом реформи до кінця цього року. Крім того, ми дедалі частіше чули від бізнесу про відсутність будь-якої реакції з боку Держмитслужби на ті проблеми, з якими бізнес щодня стикається на митниці. Саме тому було ухвалено рішення здійснити кадрову ротацію», – пояснив міністр.

Нагадаємо: раніше тимчасовим в.о. голови відомства був Ігор Муратов. Він був призначений на цю посаду за спрощеною процедурою у квітні після того, як уряд звільнив Максима Нефьодова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло