Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Британія зацікавлена у військовому партнерстві з Україною – міністр оборони Британії

Британія зацікавлена у військовому партнерстві з Україною – міністр оборони Британії

Міністр вважає, що у Британії є певні технології та спроможності, якими вона може підтримати Україну

Британія зацікавлена у військовому партнерстві з Україною – міністр оборони Британії
фото: day.kyiv.ua

Британія зацікавлена в тому, щоб ділитися військовими технологіями та досвідом і бути партнером України. Про це під час офіційного візиту в Україну розповів міністр оборони об'єднаного королівства Бен Воллес в інтерв’ю газеті «День».

За словами Воллеса, йдеться не лише про співпрацю в кораблебудуванні та у військово-морській сфері.

«Я бачу, що молоді чоловіки й жінки на кордоні з неконтрольованою територією на Донбасі гинуть або дістають поранення. І наша головна мета у співпраці з Україною – допомогти в захисті людей», – сказав Воллес.

Міністр вважає, що у Британії є певні технології та спроможності, якими вона може підтримати Україну, і це все «розпочнеться восени», коли Воллес передасть у листопаді в парламент глобальний тематичний огляд оборонної політики Британії.

«Вам не треба переживати: зараз немає нічого такого, що стояло б на шляху поглиблення наших відносин», – підкреслив міністр.

Нагадаємо: це був вже другий за рахунком візит Волесса у якості очільника британського оборонного відомства. До цього він відвідував Україну, перебуваючи на посаді міністра з питань безпеки.

Раніше повідомлялося, що Британія звинуватила Росію у втручанні у вибори 2019 року і викраденні урядових документів. Уряд країни погрожує санкціями у відповідь проти причетних до атаки осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті