Компанія Ахметова придбала нафтогазову ділянку за рекордні 651 млн грн

Компанія Ахметова придбала нафтогазову ділянку за рекордні 651 млн грн

Ціна виросла у 8 разів

Компанія Ахметова придбала нафтогазову ділянку за рекордні 651 млн грн
Бізнесмен Ринат Ахметов
Фото: DW

Державна служба геології та надр на електронному аукціоні 31 серпня продала спецдозвіл на розробку Будищансько-Чутівської площі вуглеводнів за рекордні 650,5 млн грн. Про це свідчать результати аукціону в системі ProZorro.

Вартість спецдозволу у порівнянні зі стартовою ціною виросла у 8 разів. Переможцем аукціону стала компанія «Нафтогазгеорозвідка», що входить до складу «ДТЕК Нафтогаз». В аукціоні брали участь державна компанія «Укргазвидобування», яка запропонувала 650 млн грн, «Регал Петролеум» (512 млн грн), «Укрнафтобуріння» (131 млн грн) і «Індепендент Енерджі Сервісез» (130,5 млн грн). Ділянка має площу 174,89 кв. км, розташована на території Полтавського та Чутівського адміністративних районів Полтавської області. Перспективні ресурси нафти на цій ділянці становлять понад 2 млн т, газу – 20,587 млрд куб.м.

Раніше голова Держегонадр Роман Опімах заявляв, Будищансько-Чутівська площа є найперспективнішою нафтогазовою ділянкою, яка виставлена на аукціон за останнє десятиліття.

Нагадаємо, Держгеонадра очікує дохід державного бюджету від продажу спецдозволів на користування надрами у 2020 році на рівні 1 млрд грн.

Раніше Mind писав про те, які зміни відбулися у видобувних вподобаннях інвесторів, і шляхом чого держава планує збільшувати їхнє коло.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті