Huawei може покинути ринок смартфонів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Huawei може покинути ринок смартфонів

Смартфон Huawei Mate 40 може стати останньою розробкою компанії

Huawei може покинути ринок смартфонів
фото DR

Над Huawei нависла серйозна загроза виходу з ринку смартфонів, на якому компанія входить в п’ятірку лідерів. Таку думку висловив аналітик Мінг-Чі Куо, передає DailyComm.

За його словами, нові американські санкції можуть сильно вплинути на бізнес китайського виробника мобільних пристроїв і телекомунікаційного устаткування.

У середині серпня 2020 року Міністерство торгівлі США в знову розширило торгові санкції щодо Huawei, введені раніше в рамках торгової війни з КНР. В «чорний список» Вашингтона додано ще 38 дочірніх компаній Huawei, розташованих в 21 країнах. Крім того, відомство розширило дію поправок, згідно з якими закордонні виробники, що використовують американське обладнання і технології, повинні просити ліцензію в США на поставку певних видів чіпів для Huawei.

Глава споживчого підрозділу Huawei Річард Ю попередив, що у компанії закінчуються процесори Kirin для смартфонів. Починаючи з 15 вересня 2020 року, Huawei взагалі припинить виробництво цієї лінійки чіпів.

Huawei пояснила, що це велика втрата для компанії, яка безпосередньо пов'язана з американськими санкціями. Фактично, очікуваний у вересні смартфон Huawei Mate 40 може стати останньою розробкою компанії на базі процесора Kirin.

В умовах обмежень, з якими стикається Huawei, аналітик склав два прогнози для компанії: оптимістичний і песимістичний. У першому випадку китайський вендор може через санкції лише втратити частину ринку смартфонів, що дозволить конкуруючим Apple, Oppo, Vivo і Xiaomi зміцнити позиції.

При найгіршому розвитку подій Huawei може повністю відмовитися від випуску смартфонів. Аналітик відзначив, що китайська компанія пред'являє високі вимоги до компонентів в своїх смартфонах. В майбутньому ж Huawei доведеться економити, а це призведе до погіршення якості компонентів.

Як повідомляє видання DigiTimes з посиланням на джерела в каналі поставок, Huawei вже помітно зменшила обсяг замовлень у ODM-виробників смартфонів в Китаї, відреагувавши на посилення тиску з боку уряду США.

Нагадаємо, санкції США проти Huawei зупинили розгортання 5G в Китаї, у зв’язку з цим різко сповільнився монтаж нових вишок 5G по всьому Китаю.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло