Регулятори почали розслідування проти сервісу торгівлі акціями Robinhood після масових скарг
Сервіс заявляє, що виплачує компенсації постраждалим користувачам

За перші шість місяців 2020 року американські агентства з захисту прав споживачів отримали понад 400 скарг на додаток для торгівлі акціями без комісій Robinhood, пише Bloomberg. Це в чотири рази більше, ніж кількість скарг на конкуруючі сервіси.
Robinhood, який в 2020 році вже зіткнувся зі збоєм в роботі і самогубством трейдера-новачка через плутанину в додатку, оцінюється в $11,2 млрд.
Зокрема, початківці-інвестори поскаржилися на збій в роботі Robinhood у березні 2020 року – тоді сервіс зупинив торги на весь день на тлі коливань ринку через коронавірус. Найбільше користувачів турбує, що ніхто в Robinhood не міг сказати, в чому справа і допомогти, відзначає агентство: клієнтам пропонували написати e-mail.
У компанії розповіли Bloomberg, що в 2020 році подвоїли кількість співробітників служби підтримки, але точну кількість не розкрили. Після збоїв у березні сервіс виплачує компенсації користувачам, додали в Robinhood.
За словами обізнаних джерел видання, зараз Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) і Служба регулювання галузі фінансових послуг (FINRA) розслідують дії Robinhood через збій в березні.
Перевірка регуляторів може поставити під загрозу потенційне IPO, якого давно чекають інвестори, або продаж великому банку або інтернет-компанії, відзначає Bloomberg.
Заснований в 2013 році, Robinhood позиціонує себе як сервіс «для всіх»: у компанії понад 13 млн акаунтів, а середній вік клієнтів – 31 рік, вказує агентство. При цьому майже половина з них стверджує, що інвестує вперше.
У червні 2020 року Forbes написав про самогубство студента Александра Кернса, який наклав на себе руки після того, як побачив на своєму рахунку в додатку Robinhood відомості про борг у $730 165. Після цього випадку компанія обіцяла змінити інтерфейс і додати навчальні курси для початківців-інвесторів.
Незважаючи на проблеми, в серпні сервіс залучив $200 млн і за місяць збільшив оцінку на $2,6 млрд – до $11,2 млрд.
За матеріалами vc.ru
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].