Захворіло у світі
137,464,432
Померло у світі
2,959,641
Вилікувалось у світі
78,307,652
Захворіло в Україні
1,887,338
Померло в Україні
38,225
Вилікувалось в Україні
1,442,618
Техаський м'ясний фестиваль на Veranda on the river
Реклама

Техаський м'ясний фестиваль на Veranda on the river

 

Этот материал также доступен на русском
Техаський м'ясний фестиваль на Veranda on the river

З 3 вересня у київському ресторані Veranda on the river стартує фестиваль американської яловичини у техаському стилі для всіх любителів м'яса. Спільно з Американською Федерацією з Експорту М'яса (USMEF), Техаською Радою з яловичини (Texas Beef Council) і ТД «Сьомий Континент» ресторан «Веранда на Дніпрі» виступили організаторами, щоб продемонструвати та пригостити жителів столиці делікатесними видами м'яса зі спеціально вирощених порід американських корів.

Фестивальне меню розроблено бренд-шефом ресторану «Веранда на Дніпрі» Сергієм Башинським, який навчався у Техасі за програмою Beef 101 у 2018 році на запрошення Техаської Ради з яловичини.

«Це ціла культура, яка не так ще близька українцям. Ми не тільки пропонуємо спробувати на смак, але і навчимо всіх бажаючих розбиратися в кожному з видів м'яса, спеціально представлених в нашому фестивальному меню. Крім відомих багатьом рибай та філе-міньйон, ми пропонуємо продегустувати унікальний стейк м'ясника з нижньої внутрішньої частини живота бичка, яка присутня в туші в єдиному екземплярі, фленк стейк із найпіснішої частини мармурової яловичини, а також соковиті фінгерси з чилі мармеладом на бріоші» – розповідає про страви, які представлені в меню бренд-шеф ресторану Сергій Башинський.

Нагадаємо, що фестиваль м'яса стартує 3 вересня і буде проходити весь вересень. А в неділю, 6 вересня, з 16:00 на гостей чекатимуть частування у вигляді м'ясних делікатесів, яскрава фотозона, дитяча анімація, виступ випускника шоу «Голос країни» GIO та енергійний dj-set від Stanislavsky. Ведучий вечора – Роман Дрібний.

Ресторан «Веранда на Дніпрі» (Veranda on the river)
Адреса: Набережне шосе, 11А
Резерв за телефоном: +38068 400 98 98

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті