Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
Україна в рамках програми з МВФ оновила принципи стратегічного реформування держбанків

Україна в рамках програми з МВФ оновила принципи стратегічного реформування держбанків

Мінфін розробив оновлену редакцію основ стратегічного реформування держбанків за підсумками консультацій з міжнародними експертами, НБУ і банками держсектора

Україна в рамках програми з МВФ оновила принципи стратегічного реформування держбанків
фото: уніан

Кабінет міністрів України в рамках програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ) оновив принципи стратегічного реформування державних банків. Про це повідомив заступник міністра фінансів Денис Улютін на засіданні Кабінету міністрів 2 вересня.

«Основні пріоритети положень – це впровадження стратегій для кожного банку держсектора, захист і підтримка реалізації реформи корпоративного управління з більшістю незалежних членів в наглядовій раді, зменшення частки непрацюючих активів на балансі, скорочення позиції держави, держпідприємств в банках держсектора і інше», – сказав Улютін.

Він уточнив, що Міністерство фінансів розробило оновлену редакцію основ стратегічного реформування держбанків за підсумками консультацій з міжнародними експертами, Національним банком України (НБУ) і банками держсектора.

Як повідомив глава НБУ Кирило Шевченко, який також був присутній на засіданні Кабміну, регулятор підтримує оновлення принципів стратегічного реформування держбанків.

«Ми б хотіли підтримати цей проєкт документа, тому що, відповідно до 17 статті Меморандуму з МВФ, Україна також взяла на себе зобов'язання відновити стратегічні положення. Ми дійсно відпрацювали цей документ, і хочу підтримати колег з Міністерства фінансів з тим, щоб його можна було затвердити якомога швидше», – сказав він.

Нагадаємо: МВФ попереджає, що Україна не зможе оговтатися від коронавірусної кризи до 2024 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті