Виробник електронних сигарет Juul продовжує скорочувати робочі місця
Раніше компанія вже скоротила близько третини робочих місць

Американський виробник електронних сигарет Juul Labs Inc. планує продовжити скорочення штату, про це повідомив гендиректор компанії Кей-Сі Кростуейт в листі співробітникам. З початку 2020 року компанія вже скоротила близько третини робочих місць, пише The Wall Street Journal, на яку посилається Інтерфакс.
У компанії скоротять підрозділи, які не приносять достатньо виручки, щоб підтримувати подальші витрати. За словами Кростуейта, це дозволить компанії інвестувати в розвиток нових продуктів і технологій, а також фінансувати дослідження, які можуть продемонструвати регуляторам, що продукція Juul менш шкідлива, ніж сигарети.
«Хоча ці інвестиції не принесуть доходів у короткостроковій перспективі, вони дозволять нам завоювати довіру і розвивати компанію в довгостроковій перспективі», – зазначив гендиректор.
Скільки людей буде звільнено, поки що не повідомляється.
Після вступу Кростуейта на посаду глави компанії в минулому році Juul значно скоротила рекламну кампанію в США, ліквідувала понад 1500 робочих місць, припинила продаж ароматизованих електронних сигарет у США, а також переглянула плани розширення на міжнародних ринках, відзначає WSJ.
В останні місяці компанія пішла з ринків Південної Кореї, Австрії, Бельгії, Португалії та Іспанії.
Juul також планує піти з десятка інших країн, включаючи Італію, Німеччину, Росію, Індонезію і Філіппіни.
У першому кварталі 2020 року понад 90% продажів Juul припадали на США, Канаду і Великобританію.
У США частка компанії на ринку впала з 75% (2018 рік) до 58%, після того як у американців стала проявлятися таємнича хвороба легень, пов'язана з курінням вейпів, як повідомляло CNBC в листопаді 2019 року. Загалом захворіло понад 2100 осіб і загинули 42 людини, двоє з яких жили в Нью-Йорку. Адміністрація Трампа ще у вересні 2019 року оголосила про плани заборонити всі ароматизовані електронні сигарети, але відтоді не вжила жодних заходів.
Окремі штати на місцях ввели заборону на продаж вейпів. Генеральні прокурори Нью-Йорка, Каліфорнії і округу Колумбія восени 2019 року подали окремі позови проти виробника електронних сигарет Juul, стверджуючи, що компанія націлена на продаж своєї продукції підліткам.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].