Модний дім Escada оголосив про банкрутство

Модний дім Escada оголосив про банкрутство

Проблеми компанії загострилися під час пандемії коронавірусу

Модний дім Escada оголосив про банкрутство
фото The Cool Hunter

Німецький виробник одягу класу люкс Escada подав заявку на банкрутство в районний суд Мюнхена, повідомляють німецькі ЗМІ з посиланням на заяву компанії. Компанія пояснила банкрутство зростанням конкуренції на ринку дорогого одягу і впливом пандемії COVID-19 на її бізнес, пише Коммерсант.

Зазначається, що проблеми Escada почалися ще до нинішньої кризи – компанія не один рік була збитковою. Попереду Escada чекає реструктуризація, суд вже призначив розпорядника майна.

Це не перше банкрутство в історії Escada. Компанія була створена в 1978 році подружжям Маргарет і Вольфгангом Лей. Пік популярності Escada припав на 1990-і роки, коли вона була одним з найвідоміших виробників жіночого одягу класу люкс, її колекції представляли Клаудія Шиффер, Сінді Кроуфорд і Наомі Кемпбелл, а одяг Escada носили принцеса Діана і шведська кронпринцеса Вікторія.

У 2009 року компанія оголосила про банкрутство, тоді її купила родина індійського мільярдера Лакшмі Міттала. Керівником компанії стала його невістка Мегха Міттал. У минулому році Escada, все ще збиткова, була продана інвестфонду Regent.

Нагадаємо, прибуток виробника люксових товарів Louis Vuitton впав у 6 разів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті