Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
На місце директора «Укроборонпрому» Абромавічуса є два кандидати – ЗМІ

На місце директора «Укроборонпрому» Абромавічуса є два кандидати – ЗМІ

На його місце розглядаються заступник з маркетингу і збуту концерну Михайло Морозов і завідувач відділу Головного департаменту з питань Нацбезпеки ОП Сергій Тихонов

На місце директора «Укроборонпрому» Абромавічуса є два кандидати – ЗМІ
Гендиректор держконцерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус
Фото: фейсбук-сторінка «Укроборонпрому»

Гендиректор держконцерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус найближчим часом покине пост за власним бажанням. На його місце розглядаються кандидатури Михайла Морозова і Сергія Тихонова, повідомило джерело НВ у фракції Слуга народу.

«Айварас уже три місяці проситься на волю. Він йде за власним бажанням. На його місце розглядаються його заступник з маркетингу та збуту концерну Михайло Морозов і завідувач відділу Головного департаменту з питань національної безпеки й оборони Офісу президента України Сергій Тихонов. Найбільші шанси на призначення у Морозова», – повідомило джерело.

Водночас Ярослав Железняк, нардеп, член фракції «Голос», написав у фейсбуці, що наступником Айвараса Абромавичуса стане Тихонов. У дописі зазначається, що той у 3-му скликанні був нардепом від Наталії Вітренко (депутат III скликання Верховної Ради, 1998-2002 роки, обраний за списками Прогресивної соціалістичної партії України).

Як повідомлялося, указ про призначення Айварас Абромавичус главою держконцерну «Укроборонпром» президент Володимир Зеленський підписав 30 серпня, звільнивши з цієї посади Павла Букіна.

10 липня міністр економічного розвитку у 2014-2016 роках Айварас Абромавічус обраний головою наглядової ради держконцерну «Укроборонпром», до якого він був введений 12 червня указом президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, Mind підготував матеріал про те, як після утворення профільного міністерства топ-менеджмент «Укроборонпрому» Абромавичус вийшов у медіаефір зі звітом про досягнення концерну, і які помилки допущено у звіті. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті