В «Інвестиційний атлас надрокористувача» додали 36 бурштинових ділянок
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

В «Інвестиційний атлас надрокористувача» додали 36 бурштинових ділянок

Стартова ціна лоту на ProZorro.Продажі - 34 000 грн за 1 га

В «Інвестиційний атлас надрокористувача» додали 36 бурштинових ділянок
фото: geo.gov.ua

Державна служба геології та надр України доповнила перелік ділянок у «Інвестиційному атласі надрокористувача» 36-ма новими об'єктами із покладами бурштину. Про це повідомляється на сайті Держгеонадр.

Державна служба геології та надр України спільно із облдержадміністраціями підготували пропозиції для інвесторів: 15 бурштинових ділянок на Рівненщині, 18 у Житомирській та 3 у Волинській областях.

Надрокористувачам пропонують «наскрізний» спецдозвіл на геологорозвідку з подальшим видобуванням строком на п’ять років. Стартова ціна лоту на ProZorro.Продажі – 34 000 грн за 1 га.

Голова Держгеонадр Роман Опімах зазначив, що це лише частина «бурштинових пропозицій»: ще дві площі із покладами сонячного каміння знаходяться на погодженні у Міндовкілля, а на черзі – підготовка нових бурштинових ділянок для виставлення на аукціони.

«Інвестиційний атлас надрокористувача» – один із елементів загальної урядової політики open door policy (політики відкритих дверей), яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу України. Він включає перспективні ділянки корисних копалин, запропоновані для продажу на відкритих аукціонах.

Раніше Mind розповідав, що змінилося в отриманні ліцензій на корисні копалини.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло