Через сильні пожежі на Західному узбережжі США загинули 26 осіб

Через сильні пожежі на Західному узбережжі США загинули 26 осіб

Близько півмільйона людей в штаті Орегон отримали попередження про евакуацію

Через сильні пожежі на Західному узбережжі США загинули 26 осіб
CBN News

В результаті потужних лісових пожеж в американських штатах Каліфорнія, Орегон і Вашингтон загинули щонайменше 26 людей. Про це пише Deutsche Welle з посиланням на телеканал CNN. При цьому влада побоюється, що жертв може бути набагато більше.

В Орегоні десятки тисяч людей змушені були покинути свої будинки, ще десятки вважаються зниклими безвісти. За даними агентства Reuters, близько півмільйона людей отримали повідомлення про необхідність бути готовими до евакуації.

Як заявила губернатор штату Кейт Браун, вогнем охоплені понад 4000 кв. кілометрів. Начальник управління пожежної охорони лісового господарства Орегона Дуг Грейф заявив, що пожежникам доводиться боротися мінімум з 16 великими пожежами в регіоні.

Згідно з Індексом якості повітря (AQI), в штатах Каліфорнія, Орегон і Вашингтон 11 вересня цей показник був найгіршим у світі.

Знімки з американських супутників, опубліковані NASA, свідчать, що 8 вересня димом від пожеж заволокло майже все західне узбережжя країни. Температура на поверхні в деяких місцях перевищувала 191 градус Цельсія.

Нагадаємо, четверо дітей та двоє молодих людей подали безпрецедентний кліматичний позов проти 33 країн за розпалювання кліматичної кризи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті