AstraZeneca відновила випробування вакцини від коронавірусу

AstraZeneca відновила випробування вакцини від коронавірусу

Якою хворобою перехворів один з учасників впробувань, компанія так і не пояснила

AstraZeneca відновила випробування вакцини від коронавірусу
фото DR

Фармацевтична компанія AstraZeneca і Оксфордський університет відновили клінічні дослідження вакцини від коронавірусу COVID-19, які були припинені через захворювання одного з учасників тестування. Клінічні випробування були заморожені 6 вересня, передає Коммерсант.

«Клінічні випробування вакцини від коронавируса AZD1222 були відновлені в Британії після отримання підтвердження від регулятора – Управління по контролю за лікарськими засобами і виробами медичного призначення (MHRA) – про те, що продовження випробувань є безпечним», – йдеться в повідомленні AstraZeneca.

У компанії не уточнили, які саме проблеми зі здоров'ям були виявлені у одного з добровольців.

Зараз в світі зареєстрована поки що тільки одна вакцина – російський «Спутнік V». Вона була зареєстрована в серпні іще до завершення клінічних випробувань. 8 вересня перша партія вакцини була випущена в цивільний обіг. У ВООЗ заявили, що для рекомендації російської розробки наразі не вистачає даних.

Припинення досліджень AstraZeneca ВООЗ підтримала.

Як повідомлялося, AstraZeneca добровільно призупинила випробування свої вакцини проти COVID-19, у зв’язку з тим, що в одного з добровольців виникла незрозуміла хвороба.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті