Найбільші авіакомпанії США скасували плату за зміну квитків

Найбільші авіакомпанії США скасували плату за зміну квитків

При виникненні тарифної різниці її необхідно доплатити

Найбільші авіакомпанії США скасували плату за зміну квитків
Фото: pixabay.com

Авіакомпанії США American Airlines, Delta Air Lines і Alaska Airlines заявили про скасування плати за зміну квитків по більшості тарифів. Про це повідомляє avianews.com.

Авіаперевізники приєдналися до ініціативи United Airlines, яка скасувала цей збір в кінці серпня.

У American Airlines збір за зміну тепер не стягується за більшістю тарифів, за винятком найдешевшого Basic Economy для польотів по США, у Канаду, Мексику, на Карибські острови, Пуерто-Рико й Американські Віргінські острови.

У разі, якщо новий квиток коштує дорожче старого, пасажирам необхідно буде доплатити різницю тарифів. Якщо ж все навпаки – авіакомпанія видасть ваучер на суму різниці, який можна буде використовувати в майбутньому на оформлення нового бронювання.

Додатково з 1 жовтня 2020 року, цілком всі пасажири American Airlines зможуть запросити безкоштовне переоформлення квитка, щоб вилетіти раніше в той же день. Однак така послуга надається тільки при наявності місць на обраному рейсі.

Delta Air Lines також більше не стягує плату за зміну квитків по всіх тарифах, за винятком Basic Economy для польотів по США, в Пуерто-Рико й Американські Віргінські острови. При виникненні тарифної різниці її необхідно буде доплатити.

Alaska Airlines скасувала збір за зміну для всіх внутрішніх і міжнародних рейсів. Виняток зроблено для тарифів Saver – там застосовуються старі правила. Якщо новий квиток виявиться дорожче старого, різницю необхідно доплатити.

На тлі цих заяв в найбільший лоукост світу Southwest відзначив, що застосовують політику безкоштовної зміни квитків для всіх тарифів, у тому числі найдешевших. Лоукост також включає у вартість квитка перевезення двох місць багажу.

Нагадаємо, про те, чи потрібні Україні малі аеродроми, розповів Mind СEO і керуючий партнер девелоперської компанії DC Evolution Андрій Рижиков.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло