Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
Вже 12 білоруських ІТ-компаній вирішили переїхати до Латвії

Вже 12 білоруських ІТ-компаній вирішили переїхати до Латвії

Ці компанії планують перевести в Латвію близько 470 співробітників

Вже 12 білоруських ІТ-компаній вирішили переїхати до Латвії
фото TUT.BY

Рішення про перенесення діяльності в Латвію на сьогоднішній день прийняли 12 білоруських компаній, які представляють галузь інформаційних і комунікаційних технологій  та інші технологічні галузі, такі як «зелена» енергетика. Про це повідомили агентству BNS в Міністерстві економіки Латвії, передає «Інтерфакс».

Деякі з них кваліфікувалися для отримання статусу стартапів в розумінні закону про підтримку діяльності стартапів. Ці компанії планують перевести в Латвію близько 470 співробітників, в основному представників керівництва і ключових фахівців.

Влада Латвії зазначила, що робить усе, щоб компанії могли якомога швидше це зробити. Зокрема, наразі ведеться робота з латвійськими фінансовими установами, щоб знайти компроміс і створити «зелений коридор» для заходу іноземних компаній в Латвію.

У зв'язку з обстановкою в Білорусії на сьогоднішній день поглиблені консультації про перенесення діяльності в Латвію отримали 116 білоруських компаній і приватних осіб. Ці компанії в Білорусі працевлаштовують понад 4000 осіб. Близько 30 з цих компаній працюють в сфері ІКТ, а 25 – у виробництві.

Нагадаємо: під час масових протестів у Білорусі в серпні засновники PandaDoc запропонували допомогу силовикам, які не хочуть брати участь в придушенні мітингів, але не наважуються піти зі служби з фінансових причин. Пізніше в офіс IT-компанії PandaDoc  приїхали з обшуками. 5 вересня PandaDoc повідомив про арешт чотирьох топ-менеджерів за підозрою в розкраданні держкоштів. У відповідь компанія пообіцяла поботись і якщо ситуацію не зміниться – переїхати з країни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті