Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Наче Фенікс: легендарна Thomas Cook відродилася як онлайн-туроператор

Наче Фенікс: легендарна Thomas Cook відродилася як онлайн-туроператор

Компанія тепер отримуватиме гроші від клієнтів тільки після того, як вони повернуться з відпочинку

Наче Фенікс: легендарна Thomas Cook відродилася як онлайн-туроператор
фото www.flickr.com/photos/jacques_panas/25737518653

Thomas Cook знову почала працювати в середу, 16 вересня, в якості онлайн-туроператора, який спочатку буде продавати тури в безпечні напрямки зі списку британського уряду.  

Як повідомляє Bloomberg, компанія, куплена китайською Fosun Group за 11 млн фунтів ($14 млн) після банкрутства в минулому році, наразі має новий веб-сайт, на якому клієнти можуть планувати свої поїздки з додатковими послугами, такими як оренда автомобілів і страхування подорожей.

«Відновлена компанія використовує модель захисту платежів і буде отримувати гроші клієнтів тільки після того, як вони повернуться з відпустки», – сказав Алан Френч, головний виконавчий директор компанії у Великобританії.

Нагадаємо: Thomas Cook  проіснувала 178 років, а її засновник, Томас Кук, вважався «батьком світового туризму». Компанія з виручкою майже 10 млрд євро стала жертвою свого величезного розміру, не витримавши конкуренції з туристичними онлайн-сервісами.

Її крах спровокував найбільшу репатріацію в мирний час –  вранці в понеділок, 23 вересня, 600 000 туристів (з них понад 150 000 – громадяни Великобританії) дізналися, що не зможуть продовжити подорож за планом або повернутися додому, – найбільший і найстаріший британський туроператор оголосив про банкрутство.

Fosun придбала бренд Thomas Cook за 11 мільйонів фунтів стерлінгів в листопаді минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті