Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
Провідні компанії ЄС підтримують «зелену угоду» і готові перебудувати бізнес під нові стандарти

Провідні компанії ЄС підтримують «зелену угоду» і готові перебудувати бізнес під нові стандарти

На підтримку нових вимог виступили Deutsche Bank, Axa, Snam і Royal DSM

Провідні компанії ЄС підтримують «зелену угоду» і готові перебудувати бізнес під нові стандарти
фото pixabay.com

Керівники 30 провідних компаній Європи сьогодні, 16 вересня, підтримали «зелену угоду» ЄС і пообіцяли провести «капітальний ремонт» своїх підприємств, щоб допомогти блоку досягти кліматичної нейтральності до 2050 року.

Як повідомляє Reuters, на підтримку угоди виступили Deutsche Bank, французька страхова та інвестиційна група компаній Axa, італійська енергетична Snam і голландська корпорація Royal DSM, що займається охороною здоров'я та харчуванням.

У своїй спільній заяві група виклала первісний план відновлення економічного зростання від COVID-19 з акцентом на економіку замкнутого циклу (circular economy), яка включає переробку і повторне використання відходів, а також поновлювані джерела енергії і низьковуглецеві галузі.

 «Ми повинні діяти активніше і швидше, приділяючи більше уваги стійкості і циклічності. Європейський зелений курс дає можливість зробити саме це. Це вимагає міцного партнерства між бізнесом, політикою і суспільством », – заявили співголови групи генеральний директор Axa Томас Буберл і почесний голова Royal DSM Фейке Сібесма.

Лідери анонсували низку кроків, в тому числі «впровадження нових моделей виробництва та роботи» і підтримали «чіткі, прив'язані до термінів цілі» для будь-яких компаній, які отримують гроші на боротьбу з COVID-19.

Одним з кроків групи, в якій працює близько 3 млн людей і на яку припадає близько 850 млрд євро доходів, стане узгодження конкретних дій по темам, за якими компанії візьмуть на себе зобов'язання і за якими будуть звітувати.

Нагадаємо: очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн закликала значно посилити боротьбу з парниковими газами, знизивши обсяг їх викиду до 2030 року на 55% порівняно з рівнем 1990 року. Досі офіційною метою ЄС було зниження цього показника на 40%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті