США, Польща, Литва, Чехія і Україна 10 років готували сценарій знищення Білорусі – Лукашенко

США, Польща, Литва, Чехія і Україна 10 років готували сценарій знищення Білорусі – Лукашенко

Президент Білорусі додав, що у кожної країни була своя роль у цьому сценарії

США, Польща, Литва, Чехія і Україна 10 років готували сценарій знищення Білорусі – Лукашенко
Олександр Лукашенко
фото president.gov.by

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі з політичним активом республіки заявив, що «поетапний розбір подій в країні виявляє справжні задуми і тактику зовнішніх навіть не опонентів Білорусі, а агресорів».

Як повідомляє держагентство «Белта», Лукашенко додав, що ці «країни-агресори», до числа яких входить і Україна, готували сценарій зниження Білорусі протягом десяти років.

«Щоб відразу зняти всі маски, назвемо цих гравців поіменно. На рівні світових центрів це перш за все Сполучені Штати Америки, конкретніше – їх мережа фондів з підтримки так званої демократії. На європейському континенті активно діяли американські сателіти: Польща, Литва, Чехія і, до жаль, наша Україна», – зазначив він.

За словами Лукашенка, у кожної з вказаних країн була свою роль: Чехія –  як ресурсний хаб, Польща – спочатку як інкубатор медіаканалів ( «Белсат», Nexta та інші), а потім – як майданчик для альтернативних органів у вигнанні, Литва – як «таран білорусько-європейських відносин».

«Україна, не дивлячись на нашу незмінну її підтримку (наприклад, в питаннях територіальної цілісності та й по іншим), всупереч духу наших взаємин стала форпостом політичних провокацій,- додав білоруський лідер. – Тактика організаторів будувалася за класичним американським підручником кольорових революцій. Це всім відомий Джин Шарп. Тепер ми можемо озирнутися назад і детально розібрати всі етапи сценарію зі знищення нашої країни, якому ми , на щастя, не дозволили реалізуватися і не дозволимо».

Під час виступу він розповів про усі сім етапів так званого «сценарію знищення» Білорусі, до якого увійшли: підготовчий, парламентські вибори, підготовка до президентських виборів, президентська кампанія, спроба майданного сценарію, поствиборчий протест, спроба легалізації інфраструктури змін.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло