Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
Лукашенко оголосив, що закриває кордони з Литвою та Польщею і «посилює кордон» з Україною

Лукашенко оголосив, що закриває кордони з Литвою та Польщею і «посилює кордон» з Україною

Він збирається «відбудувати спільний захист союзної держави»

Лукашенко оголосив, що закриває кордони з Литвою та Польщею і «посилює кордон» з Україною
фото Офіційний сайт Президента Білорусі

Білорусь закриває кордони з Литвою та Польщею, а кордон з Україною буде «посилено». Про це оголосив Олександр Лукашенко, пише Meduza.

У першому варіанті заголовка і тексту повідомлялося, що кордон з Україною Білорусь теж закриє. Як з'ясувалося після публікації відео з виступу Лукашенка, він заявив про «посилення», а не закриття кордону з Україною.

«Ми не знаємо, що вони викинуть далі. Ми розуміємо, що в їх арсеналі залишилося небагато прийомів, перш ніж розв'язати гарячу війну. Я змушений останні дні разом з президентом Росії і міністром оборони відбудувати спільний захист союзної держави», – сказав Лукашенко.

Пояснень щодо того, хто«викидав» щось, і що значить «відбудувати спільний захист», на доступному відео з частиною виступу Лукашенка немає.

В білоруських ЗМІ також відсутня уточнювальна інформація, а офіційний сайт президента Білорусі на момент виходу новини не відкривався.

За даними Телеграм-каналу NEXTA, прикордонники повідомили, що пункти пропуску як з Литвою, так і з Польщею працюють в штатному режимі і офіційної інформації про закриття кордону їм не надходило.

Нагадаємо, 17 країн ОБСЄ запустили щодо Білорусі «московський механізм» – експертна комісія має дослідити та прозвітувати щодо фактів порушення прав людини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті