Airbus представила три концепції «зелених» літаків майбутнього

Airbus представила три концепції «зелених» літаків майбутнього

Компанія планує, що нові авіалайнери працюватимуть не на керосині, а на водні

Airbus представила три концепції «зелених» літаків майбутнього
фото www.flickr.com/photos/dgmckelvey/10179193374

Одна з найбільших авіабудівних компаній в світі Airbus представила три концепції літаків майбутнього, які під час польоту не викидатимуть вуглекислий газ.

Як повідомляє avianews.com, реалізувати заплаоване компанія розраховує завляки переходу на водень.

Два з трьох літаків майбутнього схожі на вже існуючі лайнери. Один з них буде працювати на реактивних двигунах і зможе перевозити 120-200 пасажирів на 3700 км. Водень в рідкому вигляді передбачається перевозити в хвості за перегородкою, яка забезпечує герметизацію салону.

Другий літак буде схожим на існуючі регіональні турбогвинтові авіалайнери. У Airbus припускають, що повітряне судно такого типу зможе літати на відстань до 1800 км і перевозити до 100 пасажирів.

Третя концепція «літаючого крила» є новою для цивільної авіації і ніде зараз не використовується для комерційних перевезень. Передбачається, що весь фюзеляж являтиме собою крило, всередині якого розміщуватимуться салон на 200 пасажирів і паливні баки. У Airbus підкреслюють, що така концепція дозволяє опрацьовувати різні компонування салону і розташування паливних баків.

Вказані концепції стануть відправною точкою для проведення подальших досліджень по створенню літака, який не викидає вуглекислий газ. Саме тому фінальна версія авіалайнерів в разі, якщо проект стане реальністю, може значно відрізнятися від концепцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло