Засновник Nikola покинув раду директорів після звинувачень у брехні

Засновник Nikola покинув раду директорів після звинувачень у брехні

До початку торгів акції Nikola подешевшали на 24,86%

Засновник Nikola покинув раду директорів після звинувачень у брехні
фото: Nikola Motor Co.

Засновник автовиробника Nikola Тревор Мілтон добровільно відступив від посади виконавчого голови ради директорів компанії. Правління прийняло його пропозицію та призначило на його посаду колишнього віцеголову General Motors Стівена Гірскі. Про це повідомляється на сайті компанії.

Повідомлення про відставку засновника Nikola з’явилося після того, як акціонер компанії Hindenburg Research у звіті звинуватили Тревора Мілтона в шахрайстві. У компанії відкинули звинувачення, заявивши, що у звіті є десятки неточних тверджень.

Після появи новини про відхід Мілтона до початку торгів акції Nikola подешевшали на 24,86%. Мілтон після оголошення про відставку написав на своїй сторінці у твіттері, що «має намір захищатися від помилкових звинувачень».

Нагадаємо: Nikola презентувала рекламне відео з електровантажівкою NikolaOne, яка насправді була неробоча. Її нібито відбуксирували на вершину пагорба, з якого вона просто розігналася на холостому ходу.

Також, як виявилося, розрекламованої «революційної технології» Тревора взагалі ніколи не існувало. Однак, Мілтон продовжував рекламувати цю технологію до останнього моменту, коли General Motors придбала 11% Nikola і отримала можливість використовувати технологію GM.

Також повідомлялося, що компанія має власну газову свердловину. В інтерв’ю Мілтон багаторазово заявляв, що Nikola вдалося знизити вартість виробництва водню на 81% в порівнянні з аналогами. Однак, пізніше засновник компанії зізнався, що компанія ще не виробляла водень. В документах компанії немає жодної інформації про власну свердловину, а пізніше ця інформація була видалена з сайту компанії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло