Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
«Нечесно», але не найгірший варіант: реакція китайських ЗМІ на угоду TikTok

«Нечесно», але не найгірший варіант: реакція китайських ЗМІ на угоду TikTok

Краще вже так, аніж піти на заборону додатку у США

«Нечесно», але не найгірший варіант: реакція китайських ЗМІ на угоду TikTok
фото www.flickr.com/photos/peterkaminski/3772015

Китайські державні ЗМІ заявили, що угода ByteDance по створенню TikTok Global в США є «розумною», додавши, що китайській владі все одно доведеться дати свою згоду на співпрацю з американськими гігантами Oracle і Walmart.

Як повідомляє CNBC, китайський державний таблоїд Global Times заявив, що угода з TikTok дозволяє уникнути «найгіршого сценарію», хоча ByteDance «несправедливо» змусили зайняти таку позицію.

Нагадаємо: президент Дональд Трамп попередньо погодився на угоду, за якою Oracle і Walmart отримають разом 20% акцій TikTok Global. Oracle буде постачальником хмарних послуг, відповідальним за зберігання і обробку даних користувача в США.

Трамп заявив, що угода не має нічого спільного з Китаєм, а держсекретар Майк Помпео заявив, що новоутворена компанія буде «контролюватися американцями».

ByteDance зі штаб-квартирою в Пекіні підтвердила, що їй буде належати 80% акцій TikTok Global. ByteDance також заявила, що не передаватиме свої алгоритми і технології Oracle, хоча американська фірма може перевірити вихідний код, щоб переконатися в його безпеці.

Раніше президент США пригрозив заборонити додаток, якщо його не буде продано американському покупцеві. Але поточна угода не є повним придбанням, і TikTok на даний момент вдалося запобігти забороні в США.

«Слід зазначити, що план обходиться для ByteDance дешевше, ніж закриття або повний продаж американським компаніям, – йдеться в редакційній статті Global Times. – Цей план є більш розумним для ByteDance. План показує, що дії ByteDance щодо захисту своїх законних прав певною міри спрацювали».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті