Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Навальний вимагає повернути одяг, в якому його госпіталізували в Омську

Навальний вимагає повернути одяг, в якому його госпіталізували в Омську

Він опублікував перший запис у своєму блозі після отруєння

Навальний вимагає повернути одяг, в якому його госпіталізували в Омську
Транспортування Олексія Навального на медичному літаку
фото: st.navalny.com

Російський опозиціонер Олексій Навальний вимагає повернути одяг, в якому його госпіталізували в Омську. Про це він написав на своєму сайті, це перший запис у його блозі через місяць після отруєння «Новачком».

«Пройшов рівно місяць від тоді, як мене намагалися вбити бойовою отруйною речовиною. Дві незалежні лабораторії у Франції і Швеції і спецлабораторія Бундесверу підтвердили наявність «Новачка» в і на моєму тілі. Однак в російській політичній і юридичній реальності нічого цього не існує», – написав політик.

Навальний наголосив, що в Росії досі не розпочали кримінальну справу за фактом отруєння, а триває лише «дослідча перевірка за фактом госпіталізації».

«Таке враження, що я не в кому впав в літаку, а послизнувся в супермаркеті і зламав ногу», – написав Навальний.
Політик вимагає повернути йому одяг, в якому він був у день отруєння 20 серпня, наголошуючи, що це дуже важливий речовий доказ.

«30 днів «дослідчої перевірки» були використані для того, щоб ховати цей найважливіший доказ. Перед тим, як вирішити мене відвезти до Німеччини, весь одяг з мене зняли, і відправили абсолютно голого. З урахуванням того, що на моєму тілі «Новачок» був виявлений, і контактний спосіб зараження досить імовірний, мій одяг […] Відведені за законом 30 діб дослідчої перевірки минули. Я вимагаю, щоб мій одяг акуратно упакували в целофановий пакет і повернули мені», – наголосив він.

Нагадаємо: Навального хочуть номінувати на Нобелівську премію миру.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті